Алюмінієві яхти

Будь-хто, кому хоч раз доводилося керувати алюмінієвої яхтою, може підтвердити комфортабельність і практичність цього виду транспорту. Яхти зі сплаву з алюмінію, магнію та кремнію почали виробляти ще в середині 20-го століття. Сьогодні вони набирають все більшої популярності, витісняючи судна зі склопластику, сталі та інших матеріалів. Судна з міцного і легкого алюмінію стають символом розкішного життя, заможності та благополуччя. Вони ідеально підходять для розміреної морської прогулянки, активної рибної ловлі та полювання.

Продажа алюминиевой яхты

Якщо ви серйозно цікавитеся полюванням, риболовлею, любите відпочивати на свіжому повітрі і підкорювати водні простори, то варто задуматися про покупку парусної яхти з алюмінію. Вона допоможе весело провести час, збільшити розмір денного улову риби, повноцінно відпочити далеко від міського шуму та суєти. Моторні яхти з алюмінію просто незамінні:

  • при організації прогулянок по озеру, річці або морю;
  • для подорожей;
  • для полювання;
  • для риболовлі на різні види риби.

Що потрібно знати про судна з алюмінію?

Алюмінієві вітрильні яхти вигідно відрізняються від плавзасобів з сучасного ПВХ, натуральної деревини, сталі, армоцементу та інших матеріалів. Алюміній гарний своєю легкістю, тому виконані з нього судна можна оснащувати потужними моторами. Але на цьому переваги алюмінієвих катерів не закінчуються:

  • стійкість до утворення ділянок корозії. Навіть після зимівлі на відкритих майданчиках судно збереже свій товарний вигляд та початкові характеристики. За цим показником катера з алюмінію перевершують аналогічні моделі зі склопластику;
  • порівняно невелику вагу. Це полегшить транспортування, так як не доведеться орендувати або купувати посилений причіп;
  • стійкість до впливу вогкості, коливань температури та значним механічним навантаженням;
  • матеріал добре піддається зварюванню. Можна випускати вироби різних конфігурацій та розмірів, не обмежуючи площею вигину корпусу;
  • підвищена пластичність та міцність;
  • простота фарбування.

Чому алюмінієву яхту варто замовити у нас?

Оцінити всі переваги судна з алюмінію можна тільки за умови того, що для його виробництва використовуються якісні матеріали. Ми не тільки проводимо жорсткий відбір сировини, що надходить на виробництво, але й готові реалізувати будь-яку ідею. Якщо ви хочете купити алюмінієву яхту, побудовану за індивідуальним проектом, пропонуємо скористатися нашими послугами. Ми працюємо на ринку суднобудування з 2007 року. Сьогодні наш штат – це досвідчені та талановиті фахівці. Ви можете надати свій проект, або розробити його спільно з нашими інженерами. Ми також надаємо послуги з проведення ремонтних робіт будь-якої складності, з модернізації та добудови суден. Готові алюмінієві яхти, виконані нашими спеціалістами, представлено на сайті.

Сьогодні Херсонське суднобудівельне підприємство – це виробник з великим досвідом роботи. Ми використовуємо виключно якісні матеріали та передові технології. Робота з кожним клієнтом ведеться в індивідуальному порядку, що дозволяє нам випускати яхти з урахуванням всіх запитів та побажань замовника.