Виготовлення алюмінієвих човнів

Виробництво алюмінієвих човнів – одна з найбільш частих робіт, яку виконують фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства. Найчастіше, такі плавзасоби замовляють, щоб здавати в оренду для прогулянок або риболовлі на озерах чи річках України. Крім того, судна такого типу нерідко купують і для себе. Такі човни можуть бути як весловими, так і моторними. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує виготовлення алюмінієвих човнів на замовлення з будь-якими параметрами за низькими цінами.

Постройка алюминиевых лодок

Чому саме алюміній?

Плавзасоби такого типу виготовляють з безлічі матеріалів. Це і фанера, і дерево, і пластик. Але найкращим рішенням буде саме споруда алюмінієвої човна. Переваг у цього варіанту чимало.

  • Мала вага. Судно з алюмінію значно легше сталевих і дерев’яних аналогів.
  • Міцність. Плавзасоби з даного металу відрізняються досить міцним корпусом, здатним витримувати удари без пошкоджень.
  • Довговічність. Будівництво алюмінієвих човнів дозволяє вам отримати судно на десятиліття. Вони не іржавіють і не розсипаються від корозії.
  • Простота в догляді. Алюмінієвому човні практично не потрібен догляд. Її необхідно лише періодично оглядати на предмет пошкоджень і очищати днище від наростів, якщо плавзасіб довго перебуває на воді.

Саме завдяки цим перевагам будівництво човнів з алюмінію і виявилося настільки затребуваним. Це універсальний матеріал, з яким взагалі не потрібно нічого робити. З періодичним оглядом і вирівнюванням днища, такий човен буде працювати на ваше благо протягом багатьох років.

Також пропонуємо укомплектувати човна підвісними двигунами, системою управління, навігацією, комфортними сидіннями, тентом і будь-яким обладнанням за бажанням замовника.

Херсонське суднобудівельне підприємство – найкращі човни для вас

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво алюмінієвих човнів під замовлення в будь-якій кількості. Ми готові виготовити плавзасіб як за власними, так і за клієнтськими кресленнями. Пропонуємо як веслові, так і моторні човни. Для будівництва використовуються виключно високоякісні алюмінієві сплави, які витримують будь-які навантаження. На всі човни та обладнання від ХСП надається гарантія.