Будівництво лоцманського катеру

Будівництво лоцманського катеру –  популярна послуга для бізнесу, який спеціалізується на морських вантажоперевезеннях. Плавзасоби такого типу часто використовуються для перевезення офіційних осіб з судна на берег і назад. Крім того, будівництво лоцманського катеру може знадобитися і портам, яким потрібно заводити пасажирські або вантажні судна до причалів, або виводити на зовнішній рейд. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує виготовлення таких суден за вигідними цінами.

Постройка лоцманского катера

Виробництво лоцманського катеру на ХСП – гарантія якості

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво лоцманських катерів та інших маломірних суден з 2007 року. У своїй роботі ми поєднуємо величезний досвід і традиції суднобудування з інноваціями та сучасними технологіями. Лоцманський катер виробництва ХСП – це надійне і функціональне судно, яке прослужить на благо клієнта не один десяток років.

В ході робіт ми контролюємо якість на кожному етапі будівництва. Виробництво починається з розробки проектної документації. Ви можете замовити катер як за типовим проектом, так і за індивідуальним. Ми працюємо і за клієнтськими кресленнями.

В ході робіт використовуються виключно високоякісні комплектуючі від кращих європейських виробників. Частина деталей проводиться безпосередньо на Херсонському суднобудівному підприємстві. В ході робіт ми враховуємо всі нюанси будівництва суден подібного типу і побажання замовника. Будівництво здійснюється строго у відповідності зі стандартами і вимогами з безпеки судноплавства.

Херсонське суднобудівельне підприємство: надійно, швидко, вигідно

Херсонське суднобудівельне підприємство готове побудувати лоцманський катер з будь-якими характеристиками. Довірившись нам, ви отримаєте ряд переваг, у тому числі:

  • Висока надійність катерів. Плавзасоби від ХСП не підведуть вас у відповідальний момент. На всі судна надається гарантія;
  • Будівництво з урахуванням побажань. Перед початком робіт проводиться обговорення проекту, на якому ми вислуховуємо ваші побажання і фіксуємо їх для того, щоб реалізувати на катері.
  • Економія часу. Будівництво плавзасобів здійснюється в найкоротші терміни.

Херсонське суднобудівельне підприємство – це відмінна якість та вигідні ціни на будівництво будь-яких катерів. Зателефонуйте або напишіть нам, і ми допоможемо підібрати оптимальне рішення.