Переобладнання барж

Переобладнання барж популярна послуга як на морському, так і на річковому флоті. Плавзасоби даного типу часто використовуються для перевезення будівельних матеріалів та сільськогосподарської продукції найбільшими річками України. Однак більшість плавзасобів, які застосовуються для роботи, вже морально застаріли. Багато суен не відповідають вимогам безпеки, а витрати на поточний ремонт роблять їх експлуатацію неприбутковою. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам переобладнання барж в Україні за вигідними цінами.

Переоборудование барж

Що включає в себе модернізація барж від ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює модернізацію і ремонт як самохідних, так і несамохідних барж. Фахівці нашого підприємства готові виконати повний комплекс робіт з оновлення судна. Перед початком переобладнання проводиться дефектація, яка дозволить визначити обсяг модернізації. За її підсумками ми складаємо проектну і технічну документацію, за якою будуть виконуватися роботи.

В рамках модернізації, фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства надають такі послуги:

  • Заміна пошкоджених корозією ділянок, усунення пробоїн і тріщин в корпусі;
  • Ремонт суднових дизелів, гвинторульового комплексу, систем управління (для самохідних барж);
  • Ремонт і заміна буксирувального обладнання (для несамохідних суден);
  • Перевірка міцності і заміна елементів кріплень;
  • Малярні роботи, тощо.

Перед завершенням робіт професіонали ХСП проводять комплекс випробувань, які дозволяють переконатися у високій якості ремонту і усунути дрібні недоліки.

У що можна переобладнати баржу?

Крім модернізації барж, фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства також готові виконати переобладнання плавзасобів і переробити їх під судна іншого класу. У випадку з баржами, варіантів може бути чимало.

По-перше, несамохідне судно можна перетворити в самохідне, встановивши судновий дизель, гвинторульовий комплекс і встановивши надбудову з кабіною управління. По-друге, баржу можна перетворити в прогулянковий катер, обладнавши пасажирський салон. У ряді країн, несамохідні вантажні судна переробляють в плавучі ресторани, будинки і навіть в готелі на воді. Все залежить від розмірів баржі, задумки і бюджету замовника. Херсонське суднобудівельне підприємство готове втілити в життя будь-яку вашу ідею.