Переобладнання суден

Переоборудование барж

Переобладнання барж

Переобладнання барж популярна послуга як на морському, так і на річковому флоті. Плавзасоби даного типу часто використовуються для перевезення будівельних матеріалів та сільськогосподарської продукції найбільшими річками України. Однак більшість плавзасобів, які застосовуються для роботи, вже морально застаріли. Багато суен не відповідають вимогам безпеки, а витрати на поточний ремонт роблять їх експлуатацію неприбутковою. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам переобладнання барж в Україні за вигідними цінами.

Переобладнання буксирів

Модернізація буксирів, головним чином, необхідна для старих суден ще радянського виробництва. Саме вони складають левову частку портового і річкового флоту для буксирування барж. З роками будь-який плавзасіб старіє і потребує суттєвого оновлення та якісного ремонту. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам послуги переобладнання буксирів як з метою поновлення, так і для переробки в інші судна.

Модернизация буксиров
Переоборудование маломерных судов

Переобладнання маломірних суден

Переобладнання маломірних суден дозволяє надати друге життя плавзасобам, які давно не використовувалися. Крім того, такі роботи потрібні і суднам, які навпаки, працювали дуже довго, постійно, але не отримували повноцінного ремонту. Згодом судновласники стикаються із застарілим обладнанням, корозією корпусу і трубопровідних систем, застарілими, “ненажерливими” двигунами.

Переобладнання пасажирських суден

Своєчасний ремонт і переобладнання суден – запорука успішного бізнесу в морських і річкових пасажирських перевезеннях. Навряд чи пасажирам захочеться купувати квитки на старий, іржавий катер з порваною обшивкою сидінь і кіптявою, що залітає в салон. Модернізація пасажирських суден зробить їх комфортабельними і привабливими для людей. Людина обов’язково захоче повторити поїздку на м’якому, зручному катері, в салоні якого не смердить дизелем і технічними рідинами.

Переоборудование пассажирских судов
Переоборудование судов

Переобладнання судна

Модернізація суден – обов’язкова вимога для будь-якого судновласника. Рано чи пізно будь-який плавзасіб починає приносити збитки. Час йде, технології не стоять на місці, та й ціни на витратні матеріали і паливо постійно ростуть. Утримувати старий радянський катер або буксир, які витрачають величезну кількість палива, просто невигідно. Крім того, з часом судна зношуються і вимагають ремонту.

Переобладнання судна в пасажирське

Переобладнання судна в пасажирське можливе для більшості видів плавзасобів. Як правило, такі роботи виконуються по відношенню до суден, які раніше використовувалися для вантажоперевезень чи риболовлі, але були дешево продані іншим власникам у зв’язку з закриттям бізнесу. Крім того, власники суден нерідко відкривають і другий напрямок в своїй справі, організовуючи пасажирські перевезення. Нерідко, для цього виділяють застарілі або непридатні для вантажоперевезень судна, які потребують модернізації.

Переоборудование судна в пассажирское
Переделка яхт

Переобладнання яхти

Переробка яхти доволі поширений запит серед наших клієнтів. У більшості випадків судновласники бажають підвищити комфорт свого судна, зробити його більш затишним або зручним для тривалих переходів, участі в гонках. Крім того, старі плавзасоби потребують постійних вкладень. Моторні судна споживають занадто багато палива, але при цьому не відрізняються високою швидкістю. Нерідко вікові яхти виходять з ладу і простоюють в доках, а потім і зовсім стають непридатними.