Рибальське судно

Якщо ви бажаєте зайнятися рибальським бізнесом, перше що вам потрібно – це купити рибальське судно. Судна такого типу – найкраще рішення для промислового вилову або відпочинку, якщо рибалка ваше хобі. Вони мають невеликі розміри, споживають небагато палива, але при цьому досить маневрені. Крім того, вони мають невелику ціну, що вкрай важливо як для початку власного бізнесу, так і для розширення вже наявного рибальського флоту. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює продаж рибальских суден власного виробництва за розумними цінами.

Купити рибальське судно в ХСП за доступною вартістю

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує рибальські судна для всіх, хто займається, або планує займатися виловом риби в промислових масштабах, а також для спортивної риболовлі, або відпочинку з друзями. Ми реалізуємо продукцію власного виробництва. Наші професіонали мають величезний досвід у випуску та реконструкції риболовних суден, тому ми гарантуємо високу якість.

Риболовні судна, як правило, виготовляють з суднобудівної сталі, рідше – з алюмінію. Це, як правило, дизельні боти та фелюги, що широко застосовуються для промислового вилову. Такі судна оснащені потужною стаціонарною силовою установкою, а також усім необхідним обладнанням для вилову риби та її зберігання до передачі на переробку або у продаж.

Останнім часом дуже популярний промисел рапану, мідій та інших морепродуктів. Тому такі судна можуть бути обладнані всім необхідним обладнанням за запитом замовника саме під його потреби.

Використовувати моторні рибальські суудна можна навіть в погану погоду. Вантажопідйомність ботів і фелюг досить висока, щоб доставити в порт великий улов.

Херсонське суднобудівельне підприємство – відмінна якість плавзасобів

Херсонське суднобудівельне підприємство – це ваша можливість купити рибальське судно будь-якого типу. Ми займаємося виробництвом і відновленням суден різного типу, від невеликих ботів і фелюг, до великих траулерів та сейнерів. Звернувшись до професіоналів ХСП, ви зможете як купити своє перше судно, так і поповнити наявний флот потужної одиницею, що дозволить істотно збільшити улов, а разом з цим – і прибуток.

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює виробництво суден як за власними, так і за клієнтськими кресленнями. Наші професіонали попередньо проаналізують ваш проект, усунуть недоліки і запропонують свої доповнення. Після узгодження, ми виготовимо судно і проведемо всі необхідні випробування. ХСП пропонує судна за вигідними цінами – звернувшись до нас, ви зможете істотно заощадити.