Встановлення систем гідравліки на судно

Встановлення систем гідравліки потрібне  на прогулянкових катерах, яхтах, рибальських суднах, буксирах. Саме завдяки елементам з цієї системи здійснюється пересування судна. Гідравліка вимагає якісного технічного обслуговування, в іншому випадку вона швидко зношується. Головні причини поломок систем – засмічення фільтрів, протікання масла, відсутність контролю над наявністю рідини в бачку і т.д. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує монтаж та технічне обслуговування систем гідравліки судів за прийнятними цінами.

Монтаж систем гидравлики

Що включає в себе монтаж систем гідравліки від ХСП?

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства здійснюють монтаж всіх основних елементів гідравлічних систем, а також їх заміну та ремонт в разі необхідності. Наші професіонали розроблять проект і всю необхідну технічну документацію для проведення робіт, узгодять її з клієнтом і реалізують відповідно до затвердженого плану.

У систему гідравліки на судні входять наступні елементи:

  • Трубопроводи для гідравлічних рідин;
  • Устаткування для здійснення контролю над системою;
  • Гідроапаратура;
  • Гідромотори;
  • Помпи для перекачування гідравлічних рідин;
  • Регулююча арматура.

Всі ці елементи встановлюються на судні і з’єднуються в єдину систему, що забезпечує рух плавзасобу, а також роботу всіх основних систем життєзабезпечення. Після завершення монтажу, професіонали Херсонського суднобудівельного підприємства проводять комплекс необхідних випробувань. Тестування роботи гідравліки дозволяє виконати налагодження системи, виявити та усунути дрібні протікання рідин, переконатися в правильності роботи гідроапаратури.

Монтаж гідравліки від ХСП – це швидко та вигідно

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює монтаж систем гідравліки в найкоротші терміни. Фахівці ХСП мають досвід і необхідними знання щодо роботи системи на суднах різного типу. На підприємстві в наявності все необхідне обладнання і комплектуючі, що дозволяє нам приступити до монтажу відразу ж після завершення проектних робіт. Таким чином, ви можете заощадити час.

Херсонське суднобудівельне підприємство – це не тільки швидкий монтаж, але і вигідні ціни на роботи в будь-яких обсягах. Послуги з монтажу гідравліки від ХСП – це гарантія якості.