Суднові трапи

Суднові трапи призначені для комфортної висадки та посадки пасажирів і членів екіпажу на судно. Крім того, вони можуть використовуватися і для доступу в службові приміщення безпосередньо на судні. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує трапи-сходні і забортні трапи власного виробництва. Ми гарантуємо високу якість виробів.

Продажа судовых трапов

Якими мають бути трапи-сходні суднові?

Існують три основних нормативних документи, що визначають вимоги до трапів. До їх числа відносяться:

  • ОСТ 5.2330 80;
  • ОСТ 5.2077 83,
  • ISO 7061.

Перш за все, трапи мають бути достатньо міцними для того, щоб витримувати необхідну вагу. Довжина варіюється від 3 м. До 18 м. Їх виготовляють з алюмінієвих сплавів, яким не страшна ні прісна, ані солона вода. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам трапи з морського алюмінію. Вони відрізняються високою міцністю, довговічністю і не схильні до корозії.

Продукція ХСП відповідає вимогам безпеки. Трапи мають рифлену поверхню настилу і сходинок, тому їх можна використовувати в будь-яких умовах, в тому числі при мінусовій температурі.

Чому варто замовити сходню в ХСП?

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам трапи-сходні, забортні трапи, а також трапи з евольвентними сходинками. Ми є виробником продукції та здійснюємо контроль якості на кожному етапі. На все сходні від заводу надається гарантія.

ХСП виготовляє трапи як за власними кресленнями, так і на спецзамовлення. Наші фахівці розроблять проект для будь-яких суден. Також працюємо за готовими клієнтським кресленнями. Професіонали ХСП проаналізують надану технічну документацію, запропонують свої виправлення при виявленні недоліків, та виготовлять сходню, яка максимально відповідає вашим вимогам. Трапи випробовуються за розробленою програмою випробувань та пред’являються інспектору Класифікаційного товариства. На кожен виріб видається сертифікат відповідності вимогам Регістру Судноплавства України, або, за запитом замовника, будь-якого іншого Класифікаційного товариства.

Херсонське суднобудівельне підприємство – це продаж суднових трапів за розумними цінами. Довіривши роботу нашим професіоналам, ви зможете істотно заощадити. Крім того, ми гарантуємо оперативність виконання замовлень будь-якої складності. Доставка трапів-сходен здійснюється в будь-який регіон України, оплата – найзручниішим для вас способом. Наші фахівці проконсультують вас з будь-якого питання та допоможуть підібрати підходящий проект для вашого судна.