Будівництво яхт

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам будівництво яхт для будь-яких цілей. У наших фахівців замовляють найрізноманітніші судна. Одним замовникам потрібна невелика, легка яхта для прогулянок. Інші клієнти потребують великих суден з максимальним комфортом. Третім необхідне виробництво яхт для бізнесу, для організації перевезень, прогулянок та екскурсій для пасажирів або ж здачі плавзасобів в оренду в Одесі або інших приморських містах України.

Постройка яхт

Які матеріали використовуються для будівництва яхт?

Для будівництва катерів і яхт використовується величезна кількість різних матеріалів. Однак Херсонське суднобудівельне підприємство використовує для виготовлення судів лише два, які зарекомендували себе з найкращого боку. Зокрема, це:

  • Сталь;
  • Алюміній.

У кожного варіанту є свої переваги і недоліки. Зокрема, сталь відрізняється підвищеною міцністю. Пробити корпус з даного металу досить складно навіть при сильних ударах. Судна, що побудовані зі сталі, прекрасно тримаються на воді, хвилі йому не страшні. До недоліків можна віднести схильність до корозії (для будівництва використовуються матеріали, з високою стійкістю до корозії) і велику вагу.

Стосовно алюмінію, він менш міцний, ніж сталь, але в той же час також здатний витримувати досить сильні удари і нести значні навантаження. Цей метал в принципі не схильний до корозії. Відрізняється мінімальної масою, завдяки чому яхти з алюмінію мають кращі ходові характеристики. З недоліків, крім трохи меншою міцності, варто відзначити специфічний догляд.

Херсонське суднобудівельне підприємство – алюмінієві і сталеві яхти за прийнятними цінами

Наше підприємство з будівництва яхт пропонує клієнтам будівництво маломірних суден з алюмінію і сталі. Довірившись нашим фахівцям, ви заощадите чимало часу. Ми маємо в наявності велику кількість необхідних деталей і матеріалів для виробництва, тому можемо приступити до роботи відразу ж після узгодження проекту. На всі яхти, катера та інші судна від Херсонського суднобудівельного підприємства надається гарантія.

Звернувшись до нас, ви купуєте яхту безпосередньо від виробника. Тому і ціни на наші судна будуть значно нижче, ніж у посередників. Більшість деталей для будівництва виробляється безпосередньо на виробничих потужностях ХСП, тому ми максимально знижуємо ціни на послуги.