Прогулянкові катери

Найчастіше прогулянкові катери купують люди, які живуть в приморських регіонах нашої країни. Наприклад, в Одесі. І дійсно, це дуже вигідний бізнес – влаштовувати прогулянки або екскурсії для туристів, які прибувають в теплу пору на курорти в великих кількостях. Однак якщо ви вирішили зайнятися таким видом заробітку, то краще не брати вживані судна. Вкладення в них можуть бути набагато більшими, ніж в новий прогулянковий катер. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам широкий вибір нових суден для різних завдань.

Продажа прогулочных катеров
Чому краще купити прогулянковий катер з конвеєру?

Продаж прогулянкових вживаних катерів здійснюється в самих різних місцях. На дошках оголошень можна знайти сотні пропозицій. Проте чи дійсно варто робити вибір на користь такого судна? Насправді, набагато краще купити новий плавзасіб та будувати бізнес саме навколо нього. Переваг у такого рішення чимало.

  • Технічний стан. Далеко не завжди прогулянковий вживаний катер можна купити в хорошому стані. Невідомо, скільки часу доведеться витратити на ремонт. Нові судна дозволяють почати бізнес одразу ж.
  • Безпека. Існує високий ризик того, що вживаний катер виявиться просто непридатним до експлуатації через погану остійність, прогнивший метал, порушений ваговий балансу корпусу. Ціна непоміченою проблеми – людське життя. З новими суднами це практично виключено.
  • Вік. Будь-який плавзасіб має свій термін експлуатації. І через декілька років вам доведеться або міняти судно, або відправляти його на капітальний ремонт, який може обійтися дорожче придбання нового катеру.

Додамо до цього ще й комфорт для пасажирів. Старі плавзасоби просто не можуть конкурувати в цьому аспекті з новими. Крім того, судна від виробника знаходяться на гарантії, а значить, будь-яку несправність завод усуне безкоштовно.

Херсонське суднобудівельне підприємство – комфортабельні судна для вашого бізнесу

Херсонське суднобудівельне підприємство – виробник прогулянкових катерів для будь-якого бізнесу. В нашій компанії клієнт за привабливою вартістю може замовити судна різних типів. У тому числі ми реалізуємо плавзасоби, що призначені для прогулянок, дайвінгу, “плавучі ресторани” та катера для проведення вечірок на воді.

Відповідь на питання, скільки коштує катер, залежить від ряду факторів, у тому числі від типу плавзасобу, його місткості, комплектації та додаткових опцій. На судна від Херсонського суднобудівного підприємства надається гарантія.