Будівництво буксирів

Будівництво буксирів значно спростило сучасне судноплавство. Судна подібного типу дозволили полегшити вхід в порт величезних і неповоротких суховантажників і танкерів, для яких самостійне швартування – дуже проблематична справа. Виробництво буксирів дозволяє полегшити і перевезення різних матеріалів і продуктів по великих річках України. Буксир з несамохідною баржею доставлять вантаж в будь-який порт. ХСП пропонує виготовлення суден такого типу за адекватними цінами.

Постройка буксиров

Від чого залежить вартість будівництва буксира

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам будівництво буксирів для різних цілей. Вартість судна буде залежати від того, що саме ви хочете отримати. Зокрема, на ціну вплинуть такі фактори:

  • Необхідність розробки проекту. Якщо у вас є власні креслення або ви згодні на типові, будівництво обійдеться дешевше;
  • Потужність. На буксири встановлюються двигуни різної потужності, і чим потужніший двигун, тим дорожче доведеться заплатити;
  • Побажання клієнта. Крім двох основних факторів, у замовників часто бувають і додаткові вимоги щодо оснащеності буксиру для тих чи інших цілей. Встановлення додаткового обладнання не обійдеться без відповідної доплати.

Ви хочете дізнатися точну ціну будівництва буксирів? Зв’яжіться з нашими фахівцями. Професіонали Херсонського суднобудівельного підприємства вислухають всі ваші вимоги і побажання, і, виходячи з них, розрахують вартість судна.

Херсонське суднобудівельне підприємство – надійні буксири з тривалим терміном служби

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво буксирів високої якості. Наші фахівці мають великий досвід в будівництві суден подібного роду. Професіонали ХСП виготовлять для вас надійний буксир, що відповідає будь-яким вимогам, та пристосований для експлуатації в різних умовах. Замовивши будівництво судна у нас, ви отримаєте надійну робочу машину на десятиліття.

Херсонське суднобудівельне підприємство – це не тільки висока якість, але і вигідні ціни на будь-які судна. Замовляючи будівництво буксиру на нашому заводі, ви отримаєте плавзасіб без посередників, що дозволить істотно заощадити. Крім того, ми гарантуємо оперативність будівництва, ви отримуєте своє замовлення в найкоротші терміни.