Встановлення суднових систем

Встановлення суднових систем необхідне як на пасажирських, так і на вантажних суднах. Особливо актуально це для старих плавзасобів, які відновлюють після тривалого простою. Як правило, на таких суднах всі основні системи стають непридатними, через що неохідна їх повна заміна. Більш того, часто потрібне встановлення або заміна суднових навігаційних систем, які виходять з ладу або просто стають застарілими. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує монтаж суднових систем різного типу. Ми внадаємо широкий перелік послуг з встановлення обладнання.

Монтаж судовых систем

Монтаж і виготовлення суднових систем вентиляції та кондиціонування та інших систем від ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам виготовлення і монтаж всіх основних суднових систем, незалежно від ступеню складності. Наші професіонали готові виконати встановлення та ремонт систем будь-якого типу. ХСП – це великий спектр робіт з технічного обслуговування систем. Ми пропонуємо наступні послуги:

  • Проектування, виготовлення і монтаж систем холодильних установок на рибальських і вантажних суднах;
  • Встановлення навігаційного обладнання;
  • Проектування, виготовлення і монтаж баластних систем;
  • Виготовлення та монтаж систем осушення, пожежних, паливних, вантажних, охолодження і т.п .;
  • Оновлення вентиляції на судні;
  • Встановлення нових систем автоматизації і т.п.

Херсонське суднобудівельне підприємство гарантує високу якість робіт. Ми контролюємо надійність всіх з’єднань на кожному етапі монтажу. Наші фахівці встановлюють елементи систем від кращих європейських виробників. Після завершення робіт виконуються випробування і налагодження всіх встановлених суднових систем. В результаті клієнт отримує судно з повністю готовими до експлуатації системами та пристроями.

Херсонське суднобудівельне підприємство гарантує швидкий монтаж

Херсонське суднобудівельне підприємство виконує монтаж суднових систем в найкоротші терміни. Наші фахівці оперативно розроблять проект і всю необхідну технічну документацію. Ми приступаємо до робіт відразу ж після узгодження. У розпорядженні фахівців ХСП є всі необхідні комплектуючі та обладнання для проведення робіт. Довірившись нам, ви максимально швидко отримаєте судно з налагодженими системами та пристроями.

Херсонське суднобудівельне підприємство гарантує не тільки оперативність, але вигідні ціни на будь-які роботи. Ми виробляємо ряд комплектуючих безпосередньо на підприємстві. Устаткування отримуємо напряму від виробників, без посередників.