Виготовлення суднових трапів 

Виготовлення суднових трапів потрібне як для пасажирських, так і для вантажних суден. Саме завдяки трапу здійснюється швидка і безпечна посадка і висадка пасажирів на судно. Вироби подібного роду для різних типів суден відрізняються, тому краще замовляти їх виготовлення, а не купувати готовий варіант. Він може просто не підійти для ваших завдань. Херсонське суднобудівне підприємство є виробником суднових трапів. Ми пропонуємо кращі рішення для ваших плавзасобів.

Комплектующие - трапы судовые

Виробництво суднових трапів з алюмінію

Основним матеріалом для виробництва трапів на Херсонському суднобудівельному підприємстві є алюміній. Цей метал має ряд переваг над аналогами, в тому числі:

  • Мінімальна маса. Виріб з алюмінію легко спустити або підняти на судно;
  • Відсутність схильності до корозії, що особливо важливо для судноплавства. Солона вода – головний ворог металу. Морському алюмінію вона нічим не загрожує;
  • Міцність. Вироби з алюмінію здатні витримати навіть високі навантаження, що особливо актуально, якщо доводиться часто проводити навантажувальні та розвантажувальні операції на судні;

 

Всі ці переваги ви отримаєте, якщо замовите трап з алюмінію на Херсонському суднобудівельному підприємстві. Ми гарантуємо оперативне виконання будь-якого замовлення.

Особливості суднових трапів від Херсонського суднобудівельного підприємства

Професіонали ХСП починають будівництво з розробки креслення. В ході роботи ми враховуємо всі побажання замовника. До виробництва ми приступаємо тільки після узгодження креслення з Класифікаційним товариством та остаточної згоди клієнта.

Основою для суднових трапів від Херсонського суднобудівельного підприємства є алюмінієвий швелер. Це виріб надає трапу необхідну міцність і жорсткість. Крім того, каркас посилюється додатковими ребрами жорсткості, що забезпечує додатковий захист від згинання або зламу.

Для виробництва настилу використовується спеціальний, високоміцний рифлений алюмінієвий лист. Довжина трапа варіюється від 2 до 18 метрів в залежності від потреб замовника.

Кожен трап проходить випробування на міцність і відповідність вимогам стандартів ОСТ 5.2330 80; ОСТ 5.2077 83 або ISO 7061, а також пред’являється інспектору Класифікаційного товариства. Ми можемо виготовити трап-сходню з алюмінію з сертифікатом Регістра Судноплавства України, а також Бюро Верітас. Ми виготовляємо і забортні трапи, комплектуємо їх лебідками і кран-балками для спуску-підйому трапів. Також готові розробити конструкцію будь-якого містка або трапа для ваших потреб за вашим запитом.