Будівництво пасажирських суден

Будівництво пасажирських суден на Херсонському суднобудівельному підприємстві відбувається постійно. Такі плавзасоби замовляють часто, причому для самих різних потреб. Фахівці ХСП, не покладаючи рук, трудяться над найрізноманітнішими судами, від невеликих прогулянкових катерів, до великих пасажирських моторних яхт і міні-теплоходів. Довіривши роботу фахівцям Херсонського суднобудівельного підприємства, ви отримаєте судно, яке буде відповідати всім вашим вимогам.

Постройка пассажирского судна

Будівництво пасажирських суден від ХСП ведеться з дотриманням всіх вимог безпеки

Херсонське суднобудівельне підприємство завжди ставить на перше місце безпеку пасажирів і екіпажу. Тому виробництво пасажирських суден на нашому підприємстві здійснюється у відповідності з усіма вимогами. Професіонали ХСП розробляють проект, з урахуванням всіх основних систем захисту. Ми постійно стежимо за оновленнями правил морських пасажироперевезень, і можемо вносити зміни в проектну документацію безпосередньо у ході проектування та будівництва.

Довірившись нашим професіоналам, ви можете бути впевнені, що ваше судно відповідає всім обов’язковим положенням законодавства. Виготовлення катерів і яхт на ХСП – гарантія проходження сертифікації та реєстрації в будь-яких контролюючих органах. При необхідності, ми додамо додаткові системи, які забезпечать додатковий захист пасажирів і членів екіпажу від будь-яких несподіванок.

Переваги замовлення пасажирського судна на ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво пасажирських суден для будь-яких видів перевезень. Наші професіонали мають величезний досвід в цій сфері. Довіривши роботу фахівцям ХСП, ви отримаєте масу переваг, зокрема:

  • Надійність. Пасажирські катери і яхти від ХСП не підведуть навіть у найскладнішій ситуації;
  • Тривалий термін служби. При правильному догляді, судна від нашого підприємства прослужать на благо вашого бізнесу протягом декількох десятиліть;
  • Комфорт. В салон судна, випущеного на ХСП, пасажир точно захоче повернутися. Встановлюємо комфортні меблі, обладнуємо судна системами кондиціонування, вентиляції та опалення і іншими необхідними елементами комфорту.

І всі ці переваги ви отримаєте за вигідними цінами. Замовляючи будівництво у нас, ви істотно заощадите, завдяки співпраці безпосередньо з виробником. Херсонське суднобудівельне підприємство – найкращі судна для вашого бізнесу.