Ремонт алюмінієвих човнів

Ремонт алюмінієвого човна сьогодні дуже затребувана послуга. Плавзасоби з цього металу широко використовуються в Україні. З алюмінію виготовляють найрізноманітніші види суден, від звичайних моторних човнів і маленьких катерів, до прогулянкових суден і яхт. Разом з тим, алюміній – м’який метал, на якому навіть від невеликих ударів з’являються вм’ятини. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт різних алюмінієвих човнів. І хоча в Україні досить багато підприємств з таким родом діяльності, наш досвід в даній сфері важко переоцінити.

Ремонт алюминиевых лодок

Як здійснюється ремонт алюмінієвих човнів на ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство виконує ремонт алюмінієвих човнів ретельно і скрупульозно.

До початку робіт виконується дефектация корпусу човна, визначаються ділянки металу, що підлягають заміні. Пошкоджені ділянки видаляються. Відновлюються ребра жорсткості і обшивка.

Єдиний спосіб зварювання, який можна застосовувати для алюмінію – аргонне зварювання. В ході робіт утворюється високоякісний шов, який забезпечує високу надійність з’єднання і тривалий термін служби.

Пайка. Це надійне рішення для невеликих ушкоджень, що не вимагає установки латки. Місце з пробоїною вирівнюється і попередньо зачищається. Потім фахівці проводять прогрів точки пошкодження, розігрівають припій і наносять гарячий склад на місце.

При наявності вм’ятин можливо виправлення деформацій киянкою. При необхідності виконується запаювання тріщин.

Після того, як складальні і зварювальні роботи завершено, виконуються всі випробування, перевірка швів, грунтовка та фарбування.

Херсонське суднобудівельне підприємство – надійний ремонт алюмінієвих човнів

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства мають величезний досвід в усуненні пошкоджень на алюмінієвих корпусах. Цехи підприємства обладнані всім необхідним для того, щоб усунути несправність будь-якої складності. Довірившись нашим професіоналам, ви отримаєте прекрасний результат з гарантією.

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт човнів за вигідними цінами. Крім того, наші фахівці пропонують усунення несправностей інших елементів та механізмів судна. Звернувшись за ремонтом човна в ХСП, ви можете бути впевнені в тому, що ваше судно вас не підведе.