Ремонт суднових систем трубопроводів

Своєчасне обслуговування суднових систем трубопроводів є запорукою справності всього судна. У разі виходу з ладу будь-яких трубопроводів, подальша експлуатація плавзасобу неможлива до усунення несправності. Основними проблемами, через які потрібний сервіс, є гідроерозійні і корозійні пошкодження. Якщо в ході діагностики виявляються подібні неприємності, труби необхідно терміново міняти. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує оперативний і якісний ремонт за вигідними цінами.

Судовые системы трубопроводов

Ремонт суднових систем трубопроводів від ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт суднових систем трубопроводів для суден будь-якого типу, від пасажирських катерів, до великих риболовецьких сейнерів і траулерів, барж і суховантажників. На першому етапі професіонали ХСП проведуть дефектацію і виявлять всі основні проблеми з трубами: корозію, ослаблення кріплень, зменшення товщини металу і т.д. На підставі отриманих даних готується проект і здійснюється обслуговування.

Фахівці ХСП виконують всі основні види робіт по трубопроводах і судновий арматурі, в тому числі:

  • Демонтаж трубопровідних систем;
  • Очищення від забруднень, старої фарби, іржі, дезінфекція;
  • Усунення несправностей або повна заміна труб, кріплень і ущільнень, елементів систем;
  • Ревізія і ремонт донно-забортної арматури, клапанів, засувок тощо, при необхідності заміна;
  • Оцинкування;
  • Монтаж трубопроводів;
  • Випробування зібраної системи.

Херсонське суднобудівельне підприємство готове виконати і капітальний ремонт трубопроводів. У такому випадку всі труби демонтуються, і збирається повністю нова система. Після проведення випробувань фахівці виконують малярні роботи. Лакофарбове покриття або повне оцинкування забезпечить додатковий захист металу від корозії і підвищить термін служби трубопроводу.

ХСП – оперативний ремонт трубопроводів

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює оперативний ремонт трубопроводів, незалежно від ступеню складності. Професіонали ХСП володіють величезним досвідом проведення робіт подібного роду. Ми швидко виконаємо оцінку поточного стану, демонтаж і всі необхідні роботи. Довірившись нам, ви зможете істотно заощадити час.

ХСП – це не тільки швидко, але і якісно. У роботі використовуються труби і кріплення від провідних світових виробників. Трубопровідні системи після ремонту проходять кілька етапів випробувань, які дозволяють виявити всі недоліки і вчасно усунути їх.