Трагічна загибель екс-футболіста «Бенфіки» Ману в ДТП
Перевернутий автомобіль на місці ДТП, в якому загинув екс-футболіст Ману
Колишній гравець лісабонської «Бенфіки» Ману трагічно загинув у дорожньо-транспортній пригоді на околиці Лісабона. Спортсмену було 43 роки.
Фатальна аварія сталася у містечку Вермоїнш. Ману мав насичену кар’єру: у складі «орлів» він провів 16 офіційних матчів і віддав три результативні передачі.
Клуб висловив співчуття
За даними джерела, португальський клуб опублікував заяву: «O Sport Lisboa e Benfica manifesta o seu profundo pesar pelo falecimento de Manú, antigo jogador do Clube. À família e aos amigos, o Clube endereça as mais sentidas condolências.»
Географія виступів Ману охоплювала кілька європейських чемпіонатів. Він захищав кольори португальських «Марітіму», «Алверка» та «Ештрели», грецького АЕК (Афіни), польської «Легії» (Варшава), а також грав у Китаї. Професійну кар’єру португалець завершив у 2019 році.