Сльози Роналду: Португалія вилітає з ЧС-2026 після поразки від Іспанії

0
Кріштіану Роналду в слізях після поразки Португалії від Іспанії на ЧС-2026

Кріштіану Роналду в слізях після поразки Португалії від Іспанії на ЧС-2026

Для Кріштіану Роналду американський мундіаль завершився максимально болісно. Португалія вибула на першій стадії плей-офф, поступившись Іспанії з рахунком 0:1. Цей матч став останнім для 41-річного капітана на чемпіонатах світу.

Драма на останніх хвилинах

Роналду вийшов у стартовому складі, відіграв усі 90 хвилин і мав шанс у першому таймі. На 37-й хвилині він бив на добиванні, але воротар Іспанії Унаї Сімон витягнув м’яч. Долю поєдинку вирішила перша компенсована хвилина: Мікель Меріно забив на 90+1-й, повернувши Іспанію до чвертьфіналу.

Після фінального свистка Роналду довго аплодував трибунам, а потім розплакався дорогою до роздягальні. Напередодні гри він казав, що це його фінальний ЧС. «Прикро йти ось так. Я віддав усе, що мав, і залишаю турнір із чистою совістю. Це футбольне життя, треба рухатися далі», — сказав футболіст. «Зараз час побути з родиною і подумати, не хочу говорити зайвого на гарячу голову».

На домашньому ЧС-2030 Кріштіану вже не зіграє — йому виповниться 45 років. Він залишає мундіалі з рекордом: 6 турнірів, 27 матчів і 11 голів. Три з них забив на цьому турнірі. Найвищим досягненням залишився півфінал 2006 року.

Кінець циклу для тренера

Разом із капітаном команду залишає головний тренер Роберто Мартінес. Після поразки він заявив, що не продовжуватиме контракт. Мартінес очолював збірну з 2023 року, здобув 32 перемоги в 45 матчах і виграв Лігу націй 2024/25. «Це кінець циклу, команді потрібен новий голос. Я забираю чудові спогади про ці три з половиною роки», — сказав він.

Оновлена збірна Португалії почне шлях у вересні в Лізі націй без Мартінеса та Роналду в планах на наступний Кубок світу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *