Виготовлення компактних човнів універсального використання

Для співробітників нашого підприємства, як і для багатьох з вас, карантин 2020 не пройшов безслідно. Для того, щоб підтримати виробництво і дозволити йому вижити, ми випустили новий бюджетний вид продукції (дивіться фото і відео випробувань робочого варіанту): човен типу «Тузик».

Він вільно вміщує в себе двоє дорослих людей. Може бути використаний для риболовлі, водних прогулянок, перевезення невеликих вантажів (до 200 кг), обслуговування причалів або інших робіт, які можливі тільки з води, тощо. Цей компактний “Тузик” може експлуатуватися з веслами або навісним мотором, для цього транец підсилений.

Самий бюджетний варіант такого корпусу виконаний з вологостійкого QSB, що сатурований епоксидною смолою, шви проклеєно склотканиною, корпус пофарбовано грунтом в 2 шари, має 2 сидіння, довжина – 2000 мм, ширина – 1000 мм. Вартість такого варіанту – 2600 грн. (Ціна актуальна на травень 2020 року). Ціна більшої моделі довжиною 3000 мм і шириною 1000 мм, з корпусом з вологостійкої фанери, який обклеєний склотканиною і пофарбований в 2 шари складе 4500 грн. Варіант з вологостійкого QSB обійдеться вам в 3500 грн.

Можливе виготовлення інших варіантів плавзасобів за розмірами, які вибере замовник. Просимо вас ознайомитися з новим видом продукції і робити замовлення. Термін виконання від 2 днів до 1 тижня, в залежності від розмірів і технології виготовлення.

Залишити відповідь