Портовый нафтосміттєзбиральник “ECO AELA” доставлений замовнику в п. Рига

Сьогодні хочемо поділитися з вами радісною для нас новиною. Судно портовий нафтосміттєзбирач «Eco Aela» пройшовши непростий шлях з п. Херсона в п. Рига нарешті прибув до місця своєї постійної дислокації.

Процес його побудови і доставки був складним, починаючи з моменту закладки кіля та закінчуючи виходом судна з п. Херсон. Замовнику і нам, будівельникам, доводилося крок за кроком долати труднощі, вирішувати багато технічних, проектних і виробничих завдань, спілкуватися з українськими чиновниками і владою. Кожне питання було непростим і вимагало великого напруження і віддачі. Однак злагоджена робота нашої команди фахівців, розуміння українських реалій та терпіння Замовника, професійна робота команди по перегону судна, дозволили успішно закінчити проект, доставити судно до місця його постійної роботи своїм ходом і, нарешті, отримати Замовнику довгоочікуване судно і прийняти його в роботу.

Ми хочемо побажати нашому дітищу 7 футів під кілем, безаварійної і безвідмовної роботи, багато замовлень і довгих років служби.

Фотографії і віртуальний тур по приміщеннях готового судна ви можете переглянути нижче.

 

Віртуальний тур по приміщеннях судна:

 

Відео:

Залишити відповідь