Розумна ціна і сучасний дизайн: White Lake – алюмінієвий човен з довжиною до 4 м.

8 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України вніс довгоочікувані корективи до постанови №1069, які безпосередньо стосуються власників маломірних суден. Згідно з новими правилами, тепер човни до 4 метрів і з моторами до 10 кВт або 13 к.с. не підлягають реєстрації.

ТОВ «Херсонське суднобудівне підприємство» швидко зорієнтувалося в нових реаліях і наші фахівці розробили дизайн-проект алюмінієвого човна довжиною до 4 метрів. Це актуальне і своєчасне рішення, так як на українському ринку не вистачає подібних пропозицій, які б поєднували в собі три головні чинники – розумну ціну, сучасний дизайн і високу якість.

Важливо зайняти вільну нішу в цьому сегменті і закріпитися в ній. Закладка човна відбудеться найближчим часом і наша команда впевнена, що на даний вид плавзасобу буде достойний попит – це пов’язано з ростом зацікавленості населення, який легко пояснити розвитком рибальства в Україні і новими корективами постанови №1069.

Для наших потенційних клієнтів – надаємо проектну інформацію для ознайомлення. Отже, човен короткий, але має хорошу остійність. Основна ідея його конструктиву – достатня кількість локеров на борту, які необхідні для комфортної риболовлі. По суті, це непотоплюваний човен для одного-двох (максимум трьох рибалок). В його проекті закладено з самовідливний кокпіт в носі для зберігання якоря та інших речей, яким немає місця всередині судна.

Зовнішній вигляд алюмінієвого човна проекту White Lake:

Головною відмінною рисою човна є округлий ніс. Це стилістичне рішення прийшло з Скандинавії – наші конструктори взяли за основу абрис носової частини, яка м’яко зустрічає хвилі. До того ж, такий плавзасіб виглядає більш сучасно і візуально красивіше.

Технічні характеристики майбутнього човна:

 • Довжина габаритна, мм 39000
 • Ширина габаритна, мм 18000
 • Висота борту на міделі, мм 680
 • Висота транцю, мм 450
 • Товщина днища / борту, мм 3/2
 • Матеріал корпусу AL 5083 H111
 • Кілеватість днища на транці, град. 12 °
 • Вантажопідйомність (пасажири + багаж), кг 340
 • Пасажиромісткість, чол. 3
 • Максимально допустима потужність ПМ, к.с. 13
 • Маса обладнаного корпусу (без ПМ), кг від 210

Що стосується базової комплектації, то тут передбачені важливі нюанси: електропроводка, кабель-канал, який необхідний для електропроводки додаткового обладнання (електромотор + лебідка), розетка 12 В, швартовні качки (нерж., 4 шт.), сухі рундуки, обладнані дренажною системою, а також навігаційні вогні, стояночний вогонь, трюмна помпа, основи під крісла, зйомні стійки для крісел, сидіння (2 шт.), фарбування корпусу, вимикач маси, кріплення для спінінгів (2 шт. по 2,7 метрів кожен). Для комфорту використання, в човні передбачено оздоблення морським ковроліном або вінілом на вибір, а також LED-підсвітка палуби (2 світильники).

Клієнтоорієнтованість теж на висоті – буде доступна опція обладнання човна за бажанням замовника. Також можна домовитися про постачання тільки алюмінієвого корпусу для самостійного добудованія і насичення. Вартість готового плавзасобу обіцяє бути більш ніж демократичною.

Назву проекту обрано не випадково. Ми шукали щось рідне і благозвучне поруч – там, де живемо. Озеро Біле розташоване в Херсонських плавнях. Його краса зачаровує, а сама водойма має свій унікальний біоценоз. Незалежно від сезону, на озері завжди можна зустріти рибалок і туристів, які приїжджають сюди насолодитися природою.

Озеро Біле, Білозерський р-н, Херсонська обл. Фото Олексія Авдєєва

Озеро Біле, Білозерський р-н, Херсонська обл. Фото Олексія Авдєєва

Ми будемо тримати вас в курсі того, як проходить процес створення прототипу човна White Lake. Слідкуйте за новинами на нашому сайті і в соцмережах.

1 comment

Цікава ідея,для рибалки ідеальний варіант.
Тут є усе що потрібно, я давно це шукав.

Залишити відповідь