Найбезпечніші трапи у нас

Гості найвищого рангу випробували нашу продукцію на міцність і безпеку. На міжнародних бойових навчаннях Sea Breeze-2019 побували президент України Володимир Зеленський, міністр оборони України Степан Полторак та інші високі гості. На світлини ви можете побачити як Президент і Міністр Оборони спускаються на нашу трапу з британського есмінця D37 Dunkan.

Зеленський на трапі есмінця D37 Dunkan

Всі чотири кораблі НАТО, що належать до постійної чергової бойової групи у Середземному морі, прибули цього року до Одеського порту, аби прийняти участь у міжнародних бойових навчаннях, і були там до 8 липня. Флагманом бойової групи є SNMG2 канадський фрегат Toronto, на який, до речі, можна було потрапити на екскурсію, 7 липня, в День Флоту.

У складі бойової групи НАТО прибув і британський есмінець D37 Dunkan – саме його ви можете бачити на фото поряд із алюмінієвим трапом виробництва ХСП, чим ми, звичайно неабияк пишаємось!

За інформацією офіційних джерел, навчання Sea Breeze-2019 триватимуть в Одесі та Миколаївській області до 12 липня. Окрім українських та американських воєнних, у відпрацюванні бойових задач на суші, на воді та у повітрі приймуть участь представники з Великобританії, Грузії, Греції, Данії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини, Швеції, Франції та Естонії. Загалом вести спільні воєнно-навчальні дії будуть близько 3000 чоловік.

Залишити відповідь